HAKKIMIZDA

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik, müşteri odaklılık, duyarlılık, şeffaflık, esneklik ve çözüm odaklılık YILDIZ Sigorta’nın temel gereksinimleridir.

 

MİSYONUMUZ

Sigorta sektörünün önde gelen sigorta şirketlerinin yetkili acentesi olarak misyonumuz, müşteri, müşteri ve çalışan memnuniyetine odaklanan etik değerleri tanıyan, gelişme ufku geniş bir şirket olarak kalmaktır. 

VİZYONUMUZ

YILDIZ Sigorta; dürüst ahlakı ve iş ahlakına uygun hareket ederek beklentileri zamanında karşılamaya yönelik duyarlı yaklaşımıyla sigorta sektörünün gururu olmuştur ve olmaya devam edecektir. Güven inşa etmek ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek YILDIZ Sigorta’nın temel değerleridir ve bu tavrımız en temel vizyonumuz olmaya devam edecektir. YILDIZ SİGORTA profesyonel kadrosu ile müşteri ihtiyaçlarını doğru değerlendirmek ve etkin çözümler sunmak içinortaklıklarından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesine geçmektedir. Yaklaşımımız sürekli müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, çıkarlarını korumak, deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz tarafından doğru ürün ve desteği talep etmek, kariyer fırsatlarını kabul etmek ve birlikte çalışmaktan zevk almak önde gelen değerlerimizdir. YILDIZ Sigorta’nın güvene dayalı ilişkiler kurmaverdiği sözleri yerine getirme ve sürdürmeye yönelik tutumu en temel vizyonumuz olmaya devam edecektir.

 

Sigorta yapacağım ama aklımda soru var.

Ne yapacağınıza karar vermediniz mi?

Bizimle iletişime geçin, yardımcı olalım.